טויוטה קורולה החדשה

 • טויוטה קורולה החדשה

  טויוטה קורולה היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם וגם בישראל היא נמצאת בין המובילות במכירות לאורך שנים. הלכה למעשה זהו דגם המכונית הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים.
  הדגם שהוא מותג עולמי נולד ב-1966 ומאז הוא בצמרת עולם הרכב כמעט מדור לדור. כעת משווקת ברחבי העולם טויוטה קורולה דור אחת עשרה. ישראל היא בין המדינות הראשונות שקלטו את טויוטה קורולה החדשה, מה שבהחלט מעיד על חשיבותו של השוק הישראל עבור קונצרן הרכב היפני הענק טויוטה ועבור המותג טויוטה קורולה, המתחרה בזירה הראשית והתחרותית ביותר של שוק הרכב בישראל – המכוניות המשפחתיות.


  משפחתית עם אופי של מכונית מנהלים

  טויוטה קורולה החדשה מגיעה עם לא מעט חידושים ושיפורים. הבולט לעין מכולם הוא כמובן שינוי העיצוב; הקורולה החדשה מתכתבת עם המראה של מכוניות המנהלים, השואה מן הקו העיצוהי הפאופייני של מכוניות היוקרה. גם במרחב הפנימי הקורולה החדשה מספקת מרחב שהוא גדול יותר מהקבוצה המשפחתית אליה היא שייכת. כמו תמיד, טויוטה קורולה שואפת למעלה ומכתיבה את הקצב.

  עוצמה מוטורית

   אך החדשנות האמיתית בדור החדש של הקורולה הוא במנוע 1.6 ליטר המספק לא פחות מ-132 כוחות סוס. טכנולוגיית VALVEMATIC של טויוטה שוב מוכיחה את עליונותה. כך גם טכנולוגיית S Multidrive של תיבת ההילוכים הרציפה עם 7 הילוכים. כל החדשנות והעוצמה מגיעים יחד עם חסכון דרמטי באנרגיה, כאשר הדור החדש של הקורולה יכול לנסוע כמעט 18 ק"מ לליטר בנזין. אם שאלתם את עצמכם מהי יעילות מוטורית.

  מפנקת יותר מתמיד

  כראוי לדגם המכונית שמוביל כבר כמה עשורים את כל התעשייה, הן בקטגוריה שלו והן בכלל, גם טויוטה קורולה החדשה מגיעה עם איבזור עשיר ועם שפע שכלולים אלקטרוניים שמשפרים את חווית הנהיגה והנסיעה עד לרמות הכי גבוהות. מערכת אלקטרונית מתקדמת Toyota Touch Two מספקת שליטה נוחה בכל המערכות ברכב, כולל הטלפון, מערכת השמע היוקרתית, המצלמה האחורית ועוד. העידן הדיגיטלי.

  האיבזור שופע, הן ברמה הפונקציונאלית והבטיחותית (לדוגמא: 7 כריות אוויר, כולל כרית להגנה על ברכי הנהג) והן ברמת הנוחות והיוקרה. טויוטה קורולה החדשה היא מכונית בטוחה, משוכללת, נוחה לנהיגה ומפנקת הרבה יותר מכל המכוניות בקטגוריה שלה.

  בקטגוריית המכוניות המשפחתיות ניתן למצוא, לצד טויוטה קורולה, גם את מאזדה 3, יונדאי i35, פורד פוקוס ודגמים נוספים.