טויוטה קורולה – מסורת של אמינות ואיכות

 • טויוטה קורולה – מסורת של אמינות ואיכות

  כמעט 50 שנה עברו מאז שיצרנית הרכב היפנית טויוטה הציגה את דגם הקורולה הראשון. המראה והמאפיינים של הקורולה השתנו מאז לא מעט פעמים, אבל הדגם הצליח ליצור ולשמור על מסורת של מצוינות, כשהוא זוכה להכרה כאחת המכוניות המשפחתיות הטובות ביותר בשוק, ושובר בשנת 2007 את שיא המכירות של החיפושית המיתולוגית של פולקסווגן.


  טויוטה קורולה בפעם ה-11
   
  הדור ה-11 של טויוטה קורולה לא מבייש את הפירמה, והוא מציג סטנדרטים חדשים למכונית משפחתית שקשה מאוד להתחרות בהם. לפני כל דבר אחר, הטויוטה קורולה היא רכב שנוח לשבת בו. מהנדסי טויוטה דאגו שגם לנהג וגם לנוסעים יהיה הרבה מאוד מקום, לאורך וגם לגובה, ושתנוחת הנסיעה תהיה אופטימלית. התוצאה מאפשרת לנוסעים במושב האחורי להרגיש כמו במחלקה הראשונה בטיסה, ולנהג במושב הקדמי להתרכז בנסיעה. לחוויית הנהיגה תורמת גם מערכת המולטימדיה טויוטה טאץ', שמספקת בקרה מעולה על מאפיינים שונים ברכב ומאפשרת גם תצוגה של מידע ממסך הטלפון הנייד – הכול מבלי לגרוע כהוא-זה מתשומת הלב של הנהג.
   
  לנסוע בטויוטה קורולה
   
  האלגנטיות של הדור ה-11 של הטויוטה קורולה מתבטאת במיוחד במהלך הנסיעה. מנוע של 1.6 ליטר שמייצר 132 כ"ס, ביחד עם תיבה של 7 הילוכים הופכים את הנסיעה בטויוטה קורולה לחלקה ונעימה במגוון תנאים – בדרך לעבודה בשעות העומס של הבוקר, וגם מול שיבושים בכביש שהנהג והנוסעים כמעט ולא מרגישים בזמן הנסיעה. התגובה המצוינת של הטויוטה קורולה מורגשת במיוחד בהאצה ובעקיפות, שמעניקים לה ציון גבוה במיוחד בהתנהגות על הכביש.
   
  עם הדור ה-11 של הדגם, מכוניות טויוטה קורולה מבטיחות שעל המעמד שלהן כרכב מוביל הן עומדות לשמור עוד הרבה מאוד זמן.