פיג'ו SW308 – הבחירה המובנת מאליה

 • פיג'ו SW308 – הבחירה המובנת מאליה

  בשנת 2007 חברת פיג'ו חוללה מהפכה כאשר היא הציגה את דגם הפיג'ו 308 שהוכתר בתואר המכונית המשפחתית המושלמת – שילוב של צריכת דלק נמוכה, בטיחות גבוהה, ומעל הכל נוחות חסרת-תקדים בנהיגה הפך את הדגם לבחירה המועדפת בקטגוריית המשפחתיות. דגם הפיג'ו SW308 שיצא בשנת 2014 הוא הבחירה המובנת מאליה לכל מי שרוצה לרכוב רכב משפחתי חזק, אמין ובטוח.


  פיג'ו SW308 – לנסיעה נוחה ובטוחה
  פיג'ו 308SW בגרסת 2014 מתהדרת במנוע בנזין טורבו של 1.2 ליטר ותיבה של שישה הילוכים, שמתמודדים מצוין עם מגוון רחב של תנאי כביש. מכשולים בדרך נספגים בגלגלים וכמעט לא מורגשים אצל הנהג והנוסעים, והפיג'ו 308SW מבצעת סיבובים במהירות וביעילות בדרכים עירוניות ובין-עירוניות. הביצועים של הרכב מגיעים במחיר נמוך של תצרוכת דלק – 19.2 – ובציונים גבוהים במבחני שמירה על איכות הסביבה. קטגוריה נוספת בה זכתה הפיג'ו 308SW בציונים גבוהים היא קטגוריית הבטיחות. מבחני ריסוק נתנו לרכב ציון של חמישה כוכבים, והיא נחשבת לאחת המכוניות הבטוחות ביותר בין המשפחתיות השונות.
   
  פיג'ו SW308 – גם בזכות מה שמסביב
  במיטב המסורת של החברה שיצרה אותה, הנהיגה בפיג'ו 308SW היא חוויה מהנה ואלגנטית גם בזכות מה שמתלווה אליה. תא מטען בנפח 599 ליטר הופך את הדגם לרכב מצוין לטיולים, מסעות ופיקניקים. מערכת בקרת שיוט ומחשב דרך הופכים את הנסיעה לנוחה ונעימה מתמיד, ומערכת שמע משובחת, עם אפשרות לנגן קבצים קוליים מתוך התקן חיצוני (USB) נותנת לנהג ולנוסעים איכות של אולם קונצרטים בתוך המכונית.
   
  הפיג'ו SW308 עושה כבוד למותג שממנו היא פותחה, וממשיכה את מסורת המצוינות שלו.