פיג'ו 508 – מכונית לאנשים שיודעים לנהל

 • פיג'ו 508 מנהלים

  רכב מנהלים" או "משפחתית גדולה"? לא משנה איך אתם מעדיפים לקרוא לקבוצת המכוניות הזו, כשהחלטתם לרכוש אחת לא כדאי להתפשר על פחות מהכי-טוב. לדעתם של רבים, פיג'ו 508 עונה על הקריטריון הזה.


  אפשר לראות את זה כבר מהעיצוב: גדול, מרשים ואווירודינמי, אבל לא אגרסיבי. המראה החיצוני של הפיג'ו 508 נועד להעביר תחושה של סמכותיות רגועה ותנועה בטוחה בעצמה, לא של התפרעות אלימה. הקו העיצובי הזה ממשיך גם בתוך הרכב עם מראה מהודר ואלגנטי אבל לא מצועצע שמשדר בעיקר רצינות ונוחות לאנשים שיושבים בפנים, עם הרבה מאוד מקום לרגליים ולראש של היושבים במושבים הקדמיים וגם במושבים האחוריים.

  האלגנטיות נמשכת גם כשעולים על הכביש. הפיג'ו 508 מצוידת במנוע 1.6 ליטר עם 156 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים, שמספקים ביחד חוויית נהיגה מצוינת במגוון תנאים. גם בכבישים עירוניים וגם מחוץ לעיר הפיג'ו 508 גומעת מרחקים במהירות ומתמודדת יפה עם פניות ותנאי כביש קשים, בלי תהודה או רעשים מיותרים. כמו העיצוב, גם בנהיגה הדגש הוא על חוויה רגועה שלא מצריכה התנהגות אלימה עם ההגה או הבלמים.

  בפיג'ו 508 ניתן דגש מיוחד לבטיחות הנוסעים והנהג – 6 כריות אוויר ומגוון מנגנונים המבטיחים יציבות של הרכב, תפקוד של הבלמים ואפשרות לחילוץ במקרה של תאונה מגינות היטב על היושבים בתוך הרכב. הפיג'ו 508 מתהדרת גם מאבזור מתקדם, החל מבקרת אקלים ועד לתצוגת נתונים בגובה העיניים של הנהג. זה לא משנה אם אתם מחפשים רכב מנהלים או משפחתית גדולה – הפיג'ו 508 היא בשבילכם.

  למפרט מלא של פיג'ו 508