פיג'ו 508 2015: משפחתית עם שיק

 • פיג'ו 508 2015

  אם יש משהו שהצרפתים יודעים לעשות, זה לתת לדברים שהם מייצרים שיק – גם המוצרים הכי פשוטים ומשעממים הופכים אצלם למוצרים סקסיים ומושכי-עין. זה בדיוק המצב עם הפיג'ו 508, שהפכה את המכונית המשפחתית הרגועה למכונית יפהפייה שגורמת לכל הנהגים על הכביש להתבונן בה, ומתפקדת מצוין גם בתור מכונית מנהלים.


  החלק המשפחתי של הפיג'ו 508 מתבטא בחלל הגדול מאוד בתוכה, שמאפשר לנהג ולנוסעים להתרווח בנוחות לכל אורך הנסיעה, ובהתנהגות שלה על הכביש: לא מדובר על חיה רעה שדוהרת על הכביש אלא על רכב שמשייט בנוחות ואלגנטיות, גם בתנאי-כביש קשים. מנוע ה-1.6 מצויד במגדש טורבו ובתיבה של שישה הילוכים מתוצרת יפן שמספקים תגובה מצוינת להגה (המשובח גם הוא) ולדוושות הגז והברקס. כל כביש שהפיג'ו 508 נוסעת עליו מרגיש כמו כביש תקין – מהמורות ושיבושים על הכביש לא מורגשים על ידי הנוסעים שברכב, והמנוע כמעט ואינו משמיע רעשים, גם בהאצה למהירויות גבוהות.
   
  הצד הסקסי של הפיג'ו 508 נחשף בעיצוב שלה – גם אם היא לא מתנהגת כמו חיה רעה על הכביש, האי בהחלט נראית כמו אחת כזו. חזית מוארכת, מגובה בזוג פנסים קדמיים אלכסוניים, נותנת לה מראה אווירודינמי של טורף שמסתער קדימה, ממש כמו סמל האריה הידוע של החברה שמעטר אותה. החגיגה העיצובית ממשיכה גם בפנים עם חומרים איכותיים ונעימים למגע שתורמים להפיכת הנסיעה לחוויה, ואבזור מתקדם שכולל אפשרות להחלפת הילוכים מההגה, בקרת שיוט, וחיבור USB.
   
  פיג'ו 508 2015 היא המכונית שאתם צריכים לשנה הנוכחית אם אתם רוצים לעשות רושם – ולוודא שקניתם את המשפחתית הכי טובה על הדרך.

  למפרט מלא של פיג'ו 508