ליסינג תפעולי לעסקים

 • ליסינג תפעולי לעסקים

  ליסינג תפעולי הנו הפתרון הטוב ביותר עבור עסקים הזקוקים לרכבים ואינם מעוניינים להתמודד עם כל הכרוך בתפעול ובאחזקה של רכבים אלה. במסגרת ליסינג תפעולי לעסקים, חברת הליסינג מספקת לעסק את הרכבים ואת כל השירותים הנלווים – בדיקות תקופתיות, תיקונים כאשר אלה נדרשים ועוד. העסקים יכולים להנות מ-"ראש שקט" ולהשקיע את זמנם והמשאבים שלהם בפעילות העסקית, מבלי לדאוג לכל הנושאים הקשורים לרכב ומתוך ידיעה כי הטיפול בנושאים אלה נמצא בידי גורם אמין, מקצועי ומנוסה.


  ליסינג תפעולי בפריים ליס: אנחנו דואגים לכל צרכי הרכב שלכם

  עסקת ליסינג תפעולי מתבססת על תשלום קבוע לחברת הליסינג – בדרך כלל תשלום מקדמה ולאחריה תשלום חודשי קבוע, צמוד למדד. אפשרות נוספת היא להפקיד מספר תשלומים עתידיים מראש. בתום תקופת העסקה, ניצבת בפני הלקוח האפשרות לרכוש את הרכב בהנחה.
  חברת פריים ליס מציעה עסקות ליסינג תפעולי ייחודיות לעסקים, בהן ניתן להתאים מרכיבים שונים מהעסקה לצרכיו של כל עסק. בנוסף, פריים ליס מציעה גם מגוון שירותים מיוחדים אותם ניתן לכלול במסגרת העסקה: עבודה מול מנהל לקוח אישי המלווה את העסקה מתחילתה ועד סופה, שירותי תחזוקה וביטוח מלאים, תשלום אגרות וביצוע מבחני רישוי, שירותי שינוע, חילוץ וגרירה, מוקד ושירות לקוחות, רכב חליפי ועוד.

  אם אתם זקוקים לרכבים עבור העסק שלכם – כדאי לכם מאוד לבחור בליסינג תפעולי לעסקים. אנחנו נשמח לפגוש אתכם ולהתאים לכם עסקת ליסינג תפעולי שתענה על כל צרכי הרכב של העסק שלכם.