ליסינג תפעולי - לא מה שחשבתם

 • ליסינג תפעולי - לא מה שחשבתם

  כולנו שמענו את המונח "ליסינג תפעולי", אך רבים אינם מודעים לפירושו. לפניכם כל הפרטים החשובים שכדאי לדעת על ליסינג תפעולי.


  ליסינג תפעולי הוא מעין תכנית בעלת שלל שירותים רכב נלווים שלקוח מקבל מהחברה. ליסינג תפעולי נמשך תקופה מוסכמת שנקבעה מראש שבמהלכה הלקוח מקבל תמיכה מלאה מחברת הרכב. חשוב לזכור שליסינג תפעולי הוא למעשה מעין השכרה מתמשכת, ובתום תקופת הליסינג שנקבעה מראש, הרכב חוזר חזרה לחברת הרכב.

  הליסינג שמתאים עבורכם


  ליסינג תפעולי אהוב מאוד על ידי הישראלים, במיוחד על ידי חברות ההיי טק והחברות הגדולות במשק. מרבית חברות הרכב הגדולות מציעות מסלולי ליסינג תפעולי שונים המותאמים למגוון לקוחות. קיימות שלל תכניות מימון שתפורות ללקוחות על פי צרכיו ונתוניו הפרטניים. מלבד התאמת תכנית הליסינג לצרכיו האישיים של כל לקוח, ניתן גם להתאים את האבזור של המכונית על פי דרישת הלקוח.

  תקופת הליסינג התפעולי


  הסכם ליסינג מתחיל בפנייה לחברה שמספקת שירותי ליסינג. לאחר מכן, נציגים מטעם החברה הנבחרת יציעו ללקוח הצעה רלוונטית לצרכיו האינדיבידואלים. כדאי לדעת כי ליסינג תפעולי הוא עסקה ארוכת טווח, כאשר לרוב מדובר על מינימום 3 שנות ליסינג. במקרים חריגים מדובר בזמן קצר יותר. יש לזכור כי קיימת אפשרות לרכוש את הרכב בתום העסקה.

  מה כולל הליסינג התפעולי מלבד הרכב?
  העלות החודשית כוללת את הרכב ואת כל ההוצאות הנלוות הכרוכות בתחזוקה שוטפת של רכב ובהן רישוי, תחזוקה, ביטוח ודלק. יש חברות שמספקות גם צמיגים חדשים למכונית בעת ביצוע הליסינג, ומספר סטים של מגבים. בנוסף, כדאי לדעת כי חלק גדול מחברות הליסינג מספקות שירות לקוחות בכל רגע נתון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שבכל בעיה, יש למי לפנות.