יונדאי i35 2014: דוהרת קדימה

 • יונדאי i35 2014: דוהרת קדימה

  אחרי תקופה ארוכה בכבישי העולם וישראל, נדמה שליצרנית הרכב הקוריאנית יונדאי כבר אין מה להוכיח – שנים שהיא מפגינה נוכחות מובילה ובוטחת שהופכת אותה לבחירה הראשונה של נהגים רבים. ובכל זאת, דגם היונדאי i35 2014 מבשר על כמה מהפכות שקטות שממשיכות למצב אותו בחזית שוק הרכב של ישראל.


  יונדאי i352014: מסורת של מצוינות
  התחום שבו לא תמצאו מהפכה הוא איכות הנהיגה – היא נותרה גבוהה כפי שהיתה בדגמים הקודמים של הרכב. היונדאי i35 נותר רכב אידיאלי לנסיעות עירוניות, שלמרות המימדים הגדולים שלו מבצע פניות, עקיפות וכניסות לחניות צפופות באלגנטיות יתרה. ההגה החשמלי שמאפשר בחירה בין שלושה מצבי נהיגה (רגיל, ספורט ונוחות) הוא לא רק נוח לאחיזה ולתפעול, אלא מספק גם שליטה מדויקת על הרכב שמותאמת לצרכיו של הנהג. גם על כבישים בינעירוניים היונדאי i35 2014 מפגינה ביצועים מעולים: מנוע ה.16 ליטר, ביחד עם תיבה של 6 הילוכים גומעים ביעילות מרחקים עם צריכת דלק ממוצעת של 14.2 קילומטר לליטר ופליטת מזהמים נמוכה. מכשולים ומהמורות על הכביש נספגים לרוב בגוף הרכב בלי הד מיותר לנהג ולנוסעים.
   
  זה נובע, בין היתר, מהשינויים שכן התבצעו בדגם: הבולט שבהם הוא המעבר לעיצוב סדאן במקום עיצוב ההא'צבק שאפיין את הדגם לפני-כן. בסיס-הגלגלים הורחב (עם קשתות אופנתיות מעליו) ועכשיו הוא מספק נסיעה חלקה ונעימה יותר. העיצוב החדש הופך את היונדאי i35 2014 לאחד הרכבים היפים ביותר שנוסעים היום על הכביש, אבל יש לו גם השלכות פרקטיות לגמרי: הוא נותן הרבה מאוד מקום בפנים, גם לנהגים וגם לנוסעים מאחורה – לא פחות משלושה נוסעים מבוגרים יכולים להנות מהרבה מאוד מקום במושב האחורי, והנהגים יגלו מרחב עצום בכסא שלהם, שניתן לכוונון חשמלי.
   
  יונדאי i352014 – עם תוספות
  חידוש נוסף הוא בקטגוריית האבזור – יונדאי i35 2014 היא אחד הרכבים המאובזרים ביותר שניתן לרכוש כיום, החל מגג שמש, דרך מערכות ניווט משוכללות ומצלמה אחורית ומערכת מולטימדיה איכותית. יונדאי i35 2014 מספקת לרוכשיה חבילה מצוינת של נהיגה מהנה ברכב משפחתי מהשורה הראשונה.