סיטרואן C4 – עם הפנים קדימה

 • סיטרואן C4 – עם הפנים קדימה

  המראה הוא הדבר הראשון שמושך את תשומת הלב – החזית הקדמית, המוארכת, עם שני הפנסים שנמתחים לצדדים ונותנים לרכב כולו מראה אגרסיבי מעט של חיה שמחכה לזנק. ואכן, הסיטרואן C4 נכונה להתמודד עם כל אתגר שמחכה לה על הכביש והופכת כל מהמורה בדרך למטרד בלתי-מורגש. אבל החזית האגרסיבית הזאת, עם הפנים קדימה, מסתירה בתוכה רכב נוח וידידותי, שהופך את הנסיעה בסיטרואן C4 לבילוי משפחתי מהנה.


  החוויה המשפחתית המושלמת – על הכביש

  הסיטרואן C4 היא רכב מסביר-פנים לנהג, דבר שמתגלה ברגע שבו נכנסים לתוכו ורואים את התצוגה המרשימה של עמדת הנהיגה. ההגה, הבלמים, ידית ההילוכים ובלם היד עשויים כולם מחומרים משובחים ונותנים תחושה מצוינת למגע-היד של הנהג. לוח המחוונים מציע תצוגה מעולה של נתונים שמסודרים בפשטות ובהירות, ביחד עם כפתורי הפעלה שממוקמים בנקודות האסטרטגיות הנוחות ביותר. בדומה לדגמים אחרים של החברה, גם הסיטרואן C4 שואפת להפוך את תפעול הרכב ל-"שקוף" ככל האפשר – עם העיניים על הכביש, מבלי שהנהג יצטרך לחפש מידע באמצע הנסיעה.

  המסורת של סיטרואן ביצירת מרחב גדול לנהגים ולנוסעים ברכבים שלה ממשיכה גם עם הסיטרואן C4, שמתהדרת בהרבה מקום פנוי לנהג ולנוסע שלידו, כמו גם לשני נוסעים במושבים האחוריים.

  הסיטרואן C4 היא גם התגשמות חלומו של כל מי שנוהג לצאת לטיולים ארוכים ולהביא אתו הרבה מאוד ציוד וצידה: לא רק תא המטען שמתהדר בנפח של 380 ליטר, גם בדלתות הרכב נמצאים חללי-אכסון גדולים שיכולים בקלות להכיל בקבוקים גדולים וציוד נוסף מבלי להינזק במהלך הנסיעה. גם תא הכפפות הגדול והמקורר הוא פתרון מצוין עבור נהגים ונוסעים שמשאירים לעיתים קרובות דברים ברכב.

  היכולת של הדגמים המשפחתיים של סיטרואן להתמודד עם הכביש הפכה לאחד מהסממנים המובהקים של דגמים אלה, והסיטרואן C4 אינה יוצאת דופן. כפי שצוין קודם הדגם סופג בקלות את התהודה של בורות ומהמורות ומעביר מעט מאוד ממנה, אם בכלל, ליושבים בתוכו. השיפור הגדול שמציגה הסיטרואן C4 נעוץ בחסכון בדלק – בנסיעה בזבזנית הוא מגיע לתצרוכת חסכנית ומרשימה של 13.4 קילומטר לליטר.

  הסיטרואן C4 הוא הבחירה המומלצת לכל מי שרוצה רכב עם מראה אגרסיבי ונאה מבחוץ – שמספק חוויית נהיגה ונסיעה נוחה ומפנקת מבפנים.

  למיפרט סיטרואן c4