יונדאי i30CW

 • יונדאי i30CW

  בין שלל המהפכות שהביאה יצרנית הרכב הקוריאנית יונדאי לכבישי ישראל אפשר למנות את מהפכת הסטיישן. מכוניות הסטיישן, שעד לפני שנים ספורות לא ממש התאקלמו פה בארץ וסבלו מתדמית של "רכב לשיפוצניקים", הפכו ללהיט אצל הנהג הישראלי בזכות ההתעקשות של יונדאי להציע אותן בדגמים ובמחירים אטרקטיביים. דגם ה-i30CW של יונדאי הפך לדגם הסטיישן הראשון שנמכר בכמויות משמעותיות בישראל, והוא גרם ליצרני רכב רבים אחרים לנסות ולמכור את דגמי הסטיישן שלהם לנהג הישראלי. ועדיין, אין כמו המקור – אם אתה מחפש מכונית סטיישן שתספק אמינות ואיכות לאורך תקופה ארוכה, היונדאי i30CW היא בשבילך.


  סטיישן ממשפחה טובה

  הדגמים הראשונים של היונדאי i30CW הציגו מראה ספורטיבי עם גג שמש נפתח. הדורות המתקדמים יותר של המכונית פנו לכיוון המשפחתי יותר, ואת הגג הנפתח החליף זנב ארוך יותר ב-18.5 ס"מ שנותן למכונית תא מטען עם נפח גדול (528 ליטר) עם טבעות לקשירת מטענים גדולים ומרווח גדול בתוך הרכב עצמו. הויתור על הספורטיביות לטובת המשפחתיות לא פגם כהוא-זה במראה של הדגם, והוא עדיין נשאר אחת ממכוניות הסטיישן היותר נאות שנוסעות על כבישי ישראל.

  הרכב שנותן לך שליטה על הכביש

   יונדאי i30CW מתגאה באיכות גבוהה של ביצועים על הכביש. מנוע ה-1.6 ליטר ותיבת ההילוכים בנויים כדי להתמודד עם שינויים בכביש, במזג האוויר ובדרך, והם עושים זאת מבלי לייצר רעשים ונהמות מאמץ של הרכב. הדגם מציג תצרוכת דלק של 14.7 ק"מ לליטר, שמאפשרת נסיעות ארוכות וממושכות ביחד עם המשפחה.

  לצאת לדרך בטוחה עם כל השכלולים

   במיטב המסורת של יונדאי, דגם ה- i30CW מספק לך ולמשפחה שלך בטיחות מרבית. כריות אוויר מגינות עליך במושבים הקדמיים ועל הנוסעים משני הצדדים, כאשר מושב הנהג כולל גם כריות לברכיים ובמושב הנוסע קיימת אפשרות לניתוק כרית האוויר. הדגם כולל מרכיבים בטיחותיים רבים אחרים דוגמת נקודת עיגון למושבי בטיחות לתינוקות ונטרול אוטומטי של הנעילה המרכזית בזמן תאונה.
  יונדאי i30CW מגיעה עם אבזור סטנדרטי עשיר שכולל בין היתר דיבורית עם מערך אודיו מובנה שמאפשר האזנה למוסיקה מכל נגן בעל Bluetooth, מערכת ניווט מתקדמת בעלת מסך מגע קל ונוח לשימוש, ומצלמה אחורית ומצלמה אחורית המופעלת אוטומטית כאשר משלבים להילוך אחורי.
  כל אלה ממקמים את היונדאי i30CW בראש רשימת רכבי הסטיישן שנמכרים כיום בישראל, והופכים אותה לאופציה המושלמת עבור מי שמעוניין לרכוש מכונית סטיישן משפחתית.