יונדאי i30: כשאיכות פוגשת בטיחות

 • יונדאי i30

  כשרכב אחד משלב איכות וחוויית נסיעה שאין דומה לה, עם בטיחות ברמה הגבוהה ביותר וחסכון בדלק, קשה להתבלבל. הכל על יונדאי i30.


  המכונית יונדאי i30 נבנתה באיכות הגבוהה ביותר במטרה לספק את צרכי הנהג ולהציע להם רכב המשלב סטייל ועיצוב חדשני עם איכות נסיעה ובטיחות משתלמת. תא הנוסעים של הרכב מאובזר בחומרים איכותיים המאפשרים בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, עיצוב מסוגנן וחוויית נסיעה שקטה ובטוחה לנהג ולנוסעים האחרים ברכב.


  צריכת דלק


  היונדאי מצוידת בשלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות המבטיחות נסיעה בטוחה, אמינה, חסכונית ומהירה. משקל הרכב צומצם במפעל החדש, ועל כן צריכת הרכב של המכונית הצטמצמה והפכה כדאית ומשתלמת לרוכש. הרכב עשוי חומים איכותיים במטרה לאפשר לרכב נסיעה בטוחה בתנאי אקלים קיצוניים ולוודא את עמידותו.
  בדגם מובנית מערכת היגוי בעלת שלושה מצבי תגובה של גלגל ההגה ומטרתה להפחית את צריכת הדלק במכונית. טכנולוגיה זו כוללת מערכת אוטומטית להדממת המנוע (במצבי פקק או רמזורים אדומים), צמיגים "ירוקים" ומערכת ניהול אנרגיה חשמלית.
  צריכת הדלק הריאלית שהתקבלה מנתוני מבחן אוטו עומדת על 12.1 ק"מ לליטר, נתון מרשים ההופך את כדאיות הרכב לגדולה ומשתלמת יותר.


  קצת על בטיחות

  בנוסף לחסכוניות הרכב, ועיצובו המסוגנן, ביונדאי i30 מקפידים על הבטיחות ועל כן הרכב מצויד ב-7 כריות אוויר שנועדו להגן ולהבטיח את בטיחות הנוסעים. ישנן נורות לד המספקות תאורת יום קבועה ובנוסף ישנו פנס בלימת חירות בעל נורות לד הנועד למנוע פגיעה אחורית ברכב. היונדאי נבנתה מתוך מחשבה למקסם ולהבטיח את בטיחות הנוסעים ועל כן נוסף להיותה משתלמת היא גם מאפשרת חווית נסיעה בטוחה.