יונדאי i35 – ביצועים וחוויית הנהיגה

 • יונדאי i35 ביצועים וחוויית הנהיגה

  יונדאי i35 היא מכונית סדאן 4 דלתות מרשימה ונאה במיוחד אשר נראית מאחור כמו מכונית קופה יוקרתית. בחברה יצרו מכונית אסתטית עם קווים נעימים. גולת הכותרת הוא העיצוב הפנימי והמושקע. יונדאי i35 כוללת 5 מקומות ישיבה מרווחים ואיכותיים שמשלימים את המראה המוקפד.


  נתונים טכניים וצריכת דלק


  למכונית מנוע בנזין הזרקה ישירה 1.6 ליטר המציע הספק מרשים של 132 כ"ס ו-16.1 קג"מ ב-4,850 סל"ד. ליונדאי i35 תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה הילוכים. נפח מיכל הדלק הוא 48.5 ליטר, וצריכת הדלק הממוצעת היא 14.2 ק"מ / ליטר, בינעירוני 17.8 ק"מ/ל', עירוני 10.6 ק"מ/ל'. בנוסף קיימת בדגם זה מערכת חדשנית לעידוד חסכון בדלק Eco Driving.

  ביצועים וחוויית הנהיגה של יונדאי i35


  מבחינת נוחות הנסיעה, המשפחתית מספקת נסיעה נעימה וטובה אך לא מצטיינת. במהירויות נמוכות ניכרים שימושים מזעריים. מצד שני קיים היגוי טוב בעל חלוקת משקל נכונה שתורמת לתחושת היציבות ולחוויית הנהיגה הכללית. המכונית נוסעת מ-0 ל-100 קמ"ש ב-11.6 שניות ומסוגלת להגיע למהירות של 195 קמ"ש.

  אבזור מוקפד ומושקע


  יונדאי i35 כוללת חבילת אבזור עשירה הכוללת מצלמת נסיעה לאחור, מערכת ניווט מובנית, חיישני אורות וגשם, גג שמש גדול וחשמלי, מושב נהג עם כיוונון חשמלי, כניסה והנעה ללא שימוש במפתח, מערכת מולטימדיה עם מסך בגודל 7 אינטש, קישוריות בלוטות', שקעי USB ו- AUX לחיבור נגנים חיצוניים או פלאפונים, בקרת אקלים מפוצלת.

  כמו כן, פתח מיזוג נוסף לנוסעים במושב האחורי, תא כפפות מקורר שמאפשר לקרר משקאות בזמן הנסיעה, קיפול מראות חשמלי, תא אחסון למשקפי שמש, תאורת יום קבועה הנדלקת עם התנעת הרכב ועוד. בנוסף, תא המטען גדול ופונקציונלי, ובנוסף ניתן לקפל באופן מלא או חלקי את שורת המושבים האחורית, פונקציה מעולה כאשר צריך להוביל חפצים גדולים ברכב.