יונדאי i35: הסדאן המושלמת

 • יונדאי i35: הסדאן המושלמת

  מחפשים מכונית משפחתית שתענה על כל, אבל *כל* הצרכים שלכם? אם יש מכונית שקרובה לשלמות כזו, זו כנראה היונדאי i35.


  יצרנית הרכב הקוריאנית, שביססה את מעמדה כאחת המובילות בעולם, הביאה עם דגם הסדאן שלה את מה שרבים מחשיבים בתור יצירת המופת הגדולה ביותר שיצאה ממפעלי החברה – ואחת מיצירות המופת הגדולות של עולם הרכב העכשווי בכלל.

  היונדאי i35 היא מופת של עיצוב פנימי וחיצוני. החזית הקדמית בולטת, תקיפה וסמכותית, אבל החלק האחורי השטוח מעדן אותה ונותן לה מראה ידידותי. בתוך הרכב, בסיס הגלגלים הרחב מספק הרבה מאוד מקום לנהג, עם כל האבזור המתקדם שמצפים למצוא ברכב עכשווי – בקרת אקלים, מטהר אוויר, חלון גג חשמלי ועוד – שמשתלב באופן מושלם בעיצוב הפנימי. גם תא המטען מספק הרבה מאוד מקום לאכסון ציוד.

  היתרון הכפול של היונדאי i35 נעוץ בהיותה מכונית שקטה וחסכונית. מנוע של 1.6 ליטר עם תפוקה של 135 כ"ס ושישה הילוכים מספק נסיעות שקטות על מגוון רחב של כבישים. חשוב לציין שהיונדאי i35 לא מיועדת להשתוללויות על הדרך, אבל היא מתמודדת יפה עם כבישים משובשים ותנאי מזג אוויר קשים, מבלי שהמנוע שלה ישמיע יותר מדי קולות מאמץ. תצרוכת דלק של 5.6 ליטרים ל-100 ק"מ או 9.4 ליטרים לאותו המרחק בנסיעה עירונית הופכים את היונדאי i35 לרכב חסכוני באופן משמעותי.

  היונדאי i35 היא מכונית הסדאן המושלמת, והבחירה המובנת מאליה למי שמחפשים רכב משפחתי ולא מוכנים להתפשר.