קטלוג רכבים - SUV
קיה סורנטו

קיה סורנטו

קיה סורנטו בליסינג - דרך מצויינת להתחדש ברכב פנאי שטח מוביל

 
הקיה סורנטו החדשה מגיעה אלינו במלוא הדרה כרכב פנאי שטח מוביל, כדאי לזכור שלקח לקיה למעלה מעשור וכמה גלגלולים עד שהגיעו לתוצאה המרשימה. אמנם, הדגם הראשון של הקיה סורנטו הושק כרכב כביש-שטח (ואף נחשב לאחד המובילים בקטגוריה זו שהייתה אז בחיתוליה), אולם דגמים מאוחרים יותר של הסורנטו, שעלו על הכביש בשנת 2009 ואח"כ ב-2014, התרחקו מהשטח וכך למדנו להכיר את הסורנטו כרכב משפחתי גדול לכל דבר. כאמור, הגירסה החדשה מחזירה עטרה ליושנה ובגדול. מדובר במכונית מרגשת מכל הבחינות, ובנוסף לכל היתרנות שעוד נפרט עליהם בהמשך היא גם מספקת מענה מושלם למי שמעוניינים, או זקוקים, למכונית עם שבעה מקומות.

אנו בפריים ליס שמים לעצמנו למטרה להציע מסלולי ליסינג פרטי משתלמים במיוחד לרכבים מדגמים מוצלחים. זו הסיבה שגם את הקיה סורנטו אנו מציעים לכם בתנאי המימון האטרקטיביים ביותר.

 

נראית טוב ומציעה חווית נהיגה ונסיעהבהתאם


לסורנטו נוכחות שהופכת אותה לרכב שקשה להתעלם ממנו. היא נראית גדולה מכפי מידותיה והעיצוב אינו מותיר מקום לספק, מדובר ברכב שיש לו מה להציע. מבחוץ הסורנטו נראית בדיוק כפי שמכונית מודרנית צריכה להיראות, נאה, מתקדמת ויעילה, אין לה אורנומנטים מיותרים, הקווים נקיים, זורמים והולמים למכונית שמיועדת להוביל אותנו בנוחות ובביטחון בדרכים סלולות ובשבילים כאחד.
תא הנוסעים מרווח, איכות החומרים ניכרת בכל פרט. גם שורת המושבים השלישית נוחה מאוד, במיוחד ככל שמדובר במקום המיועד לילדים או מבוגרים צעירים. מאחור נותר די מקום למטען ותמיד ניתן לקפל בקלות את המושבים כדי להרחיב את תא המטען.
מסלול ליסינג פרטי מאפשר גם לכם להתחדש בקיה סורנטו, רכב פנאי שטח הזוכה להצלחה מסחררת ובצדק.
 

מפנקת ובטוחה, קיה סורנטו בליסינג פרטי, בדיוק בשבילכם


יחידת הנעה חזקה ומתקדמת, תיבת שמונה הילוכים, ביצועים מעולים, חבילת בטיחות מקיפה, אבזור העונה על כל הציפיות, כל אלה ועוד הופכים את הסורנטו למכונית פנאי שטח שקשה להתחרות עימה.
פריים ליס מציעה את הקיה סורנטו בליסינג פרטי בתנאים עדיפים, פנו אלינו עוד היום, הסורנטו החדשה שלכם מחכה לכם.

מפרט טכני

יצרן קיה
דגם סורנטו
מחיר יבואן 199,990
רמת גימור urban 2*4
סוג רכב SUV
שנת מודל 2017
ציון ירוק אין

תעודת זהות

דלתות 5
מס' מקומות 7
שווי שימוש רכב 4,100-12,150
ציון בטיחות במבחני ריסוק 5

מנוע וביצועים

תיבת הילוכים auto
מס' הילוכים 8
סוג מנוע בנזין
נפח מנוע (ליטר) 2.4
סמ"ק 1248
הספק (כ"ס) 188
תאוצה 0-100 9.4
מהירות מרבית 190
צריכת דלק ממוצעת 11.3
רמת זיהום 15
נפח תא מטען 320 /בעת קיפול שורת מושבים שלישת 1,077

איבזור

מחשב דרך יש
מגביל מהירות אין
כניסת USB יש
מערכת שמע מקורית יש
בקרת שיוט יש