קטלוג רכבים - SUV
יונדאי טוסון בליסינג תפעולי לעסקים - פריים ליס

יונדאי טוסון

יונדאי טוסון בליסינג תפעולי - רכב פנאי קומפקטי משפחתי מוביל

יונדאי חוזרים לשם המקורי לדגם הג'יפון הקומפקטי שלה. כפי שעשה זאת הטוסון המקורי, מדובר ברכב המציב גבולות חדשים בקטגורית רכבי הפנאי הקומפקטיים משפחתיים. הטוסון החדשה מעוצבת בקפידה, כבר ממבט ראשון ניכר שהיא מיוצרת מן החומרים האיכותיים ביותר, מדובר ברכב מודרני, בעל הנדסת אנוש מעולה, רכב בו משולבות המערכות המתקדמות ביותר והוא מציעה חווית נהיגה ונסיעה נעימה במיוחד הן בכביש והן בדרכי עפר.
היונדאי טוסון החדשה זוכה לתשבחות מכל עבר, מדובר בג'יפון נחשק ובצדק. פרייס ליס מציעה מסלול ליסינג ליונדאי טוסון החדשה כך שגם אתם תוכלו ליהנות מרכב מצוין זה במסגרת חבילה משתלמת במיוחד.

ג'יפון ראוי לשמו

היונדאי טוסון החדשה מספקת כל מה שתוכלו לצפות לו מג'יפון מודרני. נסיעה נעימה על הכביש ובשבילים, מערכות בטיחות מתקדמות, צריכת דלק טובה (16.7 בינעירונית, 13.5 ממוצעת, נתונים מספקים בהחלט בהתאם לקטגוריה), תא נוסעים מעוצב, מרווח ונוח, מנוע בעל עוצמה מספקת בהחלט גם בדגמי ה1,600 סמ"ק, והרבה מעבר לכך בדגמי ה2,000 סמ"ק. הטוסון גבוהה דיה כדי שניתן יהיה לעשות בה שימוש אמיתי כג'יפון, יש לה תא מטען גדול ותא נוסעים מרווח כך שכרכב משפחתי היא מציעה נוחות מקסימאלית.
פרייס ליס מאפשרת לכם לקבל את היונדאי טוסון בליסינג תפעולי כך שמי שמעוניינים בג'יפון יוכל ליהנות מרכב המתאים בדיוק לצרכיכם במסלול מימוני משתלם במיוחד.

חווית נסיעה מעולה, מערכות מתקדמות נתונים טכניים טובים

ביונדאי טוסון יכולים לשבת חמישה אנשים גדלי גוף בנוחות תוך שמאחור נותר מקום רב לתיקים וציוד. הנהיגה בה נעימה,  יש לה די כוח (גם בגרסת מנוע 1.6 ליטר ובוודאי בדגמי ה2 ליטר), שישה הילוכים (אוטומטי + טיפטרוניק), בקרת משיכה, מערכת סיוע לזינוק בעליה, בלמי ABS + EBD, 6 כריות אוויר, בקרת יציבות אלקטרונית, כל אלה ועוד הופכים את היונדאי טוסון לג'יפון המשלב נסיעה נוחה בכביש עם אפשרות לטיולי שטח מהנים בשבילים.
פרייס ליס מאפשרים לכם לקבל את היונדאי טוסון בליסינג תפעולי במסלולי מימון נוחים במיוחד. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של ג'יפון מוביל תוכלו להתקדם לרכב מעולה זה תוך התחייבות להוצאות מינימאליות בלבד.

ליסינג ליונדאי טוסון החדשה

היונדאי טוסון החדשה זכתה לדירוגים הגבוהים ביותר בכל הקשור לבטיחות, היא מציעה את כל החידושים שניתן לצפות להם מרכב מתקדם בקטגורית הפנאי הקומפקטי משפחתי, כולל איזופיקס למושבי הזאטוטים, חיישני לחץ אוויר, זמזם התראה לחגורות, מערכת שמע מקורית, בקרת שיוט, מראות צד מתקפלות חשמלית, בקרת גלישה במדרון ועוד.
מכיוון שבפריים ליס עושים כל מאמץ לאפשר לכם לקבל את הרכב המתאים ביותר לצרכיכם בתנאים המשתלמים ביותר גם אתם יכולים לבחור בליסינג ליונדאי טוסון החדשה וליהנות מכל היתרונות של ג'יפון מוביל.

מפרט טכני

יצרן יונדאי
דגם Tucson
מחיר יבואן 142,900
רמת גימור 1.6 PRIME 2X4
סוג רכב SUV
שנת מודל 2017
ציון ירוק 11

תעודת זהות

דלתות 5
מס' מקומות 5
שווי שימוש רכב 3,230-4,100
ציון בטיחות במבחני ריסוק 5

מנוע וביצועים

תיבת הילוכים אוטומטי
מס' הילוכים 6
סוג מנוע בנזין
נפח מנוע (ליטר) 1.6
סמ"ק 1591
הספק (כ"ס) 132
תאוצה 0-100 12.1
מהירות מרבית 170
צריכת דלק ממוצעת 13.5
רמת זיהום 14
נפח תא מטען 488

איבזור

מחשב דרך יש
מגביל מהירות אין
כניסת USB יש
מערכת שמע מקורית יש
בקרת שיוט יש