קטלוג רכבים - משפחתי

טויוטה קורולה החדשה

חזרה לקטגוריה: משפחתי חזרה לקטלוג
טויוטה קורולה החדשה בליסינג תפעולי לעסקים - פריים ליס

טויוטה קורולה החדשה

טויוטה קורולה החדשה זמינה בליסינג תפעולי לעסקים!

טיוטה קורולה שומרת על תואר המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל מזה כמה שנים. הסיבות לכך ברורות, מדובר ברכב מפנק, אמין מאוד, חסכוני וששומר היטב על ערכו בבוא העת למוכרו.
ביצועי הכביש של הטויוטה קורולה הם טובים למדי בהתחשב בעובדה שמדובר, בסופו של דבר, ברכב משפחתי בו הדגש צריך להיות על נוחות, בטיחות וצריכת דלק נמוכה, בכל אלה הטויוטה קורולה ללא ספק מצטיינת.
עבור בעלי עסקים המעוניינים לאפשר, בין אם לעצמם או למי מעובדיהם, ליהנות מכל שלטויוטה קורולה החדשה יש להציע אנו בפרייס ליס מציעים מסלול ליסינג תפעולי לעסקים אטרקטיבי במיוחד.

 

אבזור מעל ומעבר למצופה

הטויוטה קורולה נמכרת בשלוש דרגות גימור, כאשר לדגם המאובזר יותר (ה-GLI) גרסה ידנית וגרסה אוטומטית. בטויוטה יודעים שאיש אינו רוצה להתפשר על הדברים החשובים באמת וככל שמדובר במכוניות משפחתיות מדובר בראש ובראשונה במערכות הבטיחות.
כל דגמי טויוטה קורולה החדשה נמכרים כשהם מאובזרים בכל מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר, שבע כריות אוויר (אחת לברכי הנהג), מושבים קדמיים חכמים להפחתת פגיעות "צליפת שוט", מערכת בקרת יציבות, ABS, EBD (חלוקת כוח הבלימה), TRC (בקרת משיכה), EBS (התראת קירבה לבלימת חרום), עיגון ISOFIX למושבי תינוק, הגה בטיחותי קורס, חיזוקים (כגון קורות פלדה בדלתות) שהניבו תוצאות מושלמות במבחני ריסוק ועוד. משנת 2016 הקורולה מצוידת במערכת זיהוי תמרורים והתראה מפני מעבר נתיב.

אמנם במשפחתיות הבטיחות היא מעל לכל אבל ההצטיינות בתחום זה רחוקה מלהיות הסיבה היחידה לאפשר לכם או לעובדים שלכם ליהנות מן הטויוטה קורולה תוך ניצול עסקה ליסינג תפעולי לעסקים משתלמת במיוחד.
הקורולה מספקת את כל שניתן לבקש ממכונית משפחתית, הנסיעה בה נוחה מאוד, תא הנוסעים מרווח וגם תא המטען גדול, צריכת הדלק שלה (לפי נתוני היצרן) נושקת ל-18 קמ' לליטר בכביש פתוח, יש לה מערכת שמע מקורית מצוינת (כולל כניסת USB) ועוד.

רכב מצוין בתנאים מעולים

בפריים ליס אנו מודעים לביקוש שיש לטויוטה קורולה בקרב בעלי עסקים ותפרנו עבורכם חבילות ליסינג תפעולי לעסקים משתלמות במיוחד. תוכלו לבחור סכום שנוח לכם איתו לתשלום ראשוני, התשלומים החודשיים יקבעו בהתאם. מה תכלול חבילת הליסינג התפעולי הייחודית שלנו נתון לשיקול דעתכם ובסוף התקופה כל האפשרויות נותרות פתוחות, תוכלו לבחור לרכוש את הקורולה, לסיים את ההיקשרות או לשדרג לרכב חדש (לאו דווקא טויוטה קורולה אלא כל דגם מן המבחר הגדול שאנו מציעים) והכול בתנאים אטרקטיביים במיוחד.
אם אתם בעלי עסק ומעוניינים לאפשר לכם ו/או לעובדיכם רכב משפחתי מעולה בתנאים נוחים במיוחד, טויוטה קורולה בעסקת ליסינג תפעולי לעסקים של פריים ליס היא הזדמנות שחבל להחמיץ. צרו עמנו קשר ונארגן לכם את פתרון הליסינג התפעולי המשתלם ביותר עבורכם.

מפרט טכני

יצרן טויוטה
דגם קורולה
מחיר יבואן 129,900
רמת גימור 1.6 SUN AUTO
סוג רכב משפחתי
שנת מודל 2017
ציון ירוק 6

תעודת זהות

דלתות 4
מס' מקומות 5
שווי שימוש רכב 1,990-3,230
ציון בטיחות במבחני ריסוק 5

מנוע וביצועים

תיבת הילוכים אוטומטי
מס' הילוכים אין
סוג מנוע בנזין
נפח מנוע (ליטר) 1.6
סמ"ק 1598
הספק (כ"ס) 132
תאוצה 0-100 11.1
מהירות מרבית 200
צריכת דלק ממוצעת 17.9
רמת זיהום 3
נפח תא מטען 452

איבזור

מחשב דרך יש
מגביל מהירות אין
כניסת USB יש
מערכת שמע מקורית יש
בקרת שיוט יש