קטלוג רכבים - משפחתי

יונדאי איוניק היברידית

חזרה לקטגוריה: משפחתי חזרה לקטלוג
יונדאי איוניק החדשה בליסינג תפעולי

יונדאי איוניק היברידית

יונדאי איוניק בליסינג תפעולי

מכוניות משפחתיות היברידיות כבר כבשו לעצמן דריסת רגל של ממש בישראל אבל היונדאי איוניק מוכיחה שעדיין יש מה לחדש. מדובר במכונית מתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית אך בה בעת היא אינה יומרנית ומתוכננת לשמש כמשפחתית לכל דבר תוך שהיא מפנקת את בעליה, בין היתר, גם בצריכת דלק שעד עידן ההיברידיות ניתן היה רק לחלום עליה.
אלו מכם שכבר פנו אלינו לגבי יונדאי איוניק בליסינג יגלו אפשרות שכל מי שמעוניין במשפחתית חדשה חייב לבדוק, הכוללת מסלולי ליסינג תפעולי משתלמים במיוחד עבור מכונית שהביקוש לה רב, ובצדק.

בטיחות

מבחינת בטיחות תתקשו למצוא משפחתית היברידית, או משפחתית בכלל למעשה, בעלת נתונים טובים משל היונדאי איוניק אשר זכתה בחמישה כוכבים במבחני הריסוק. האיוניק מצוידת במערכות בלימה ABS, EBD ו-BAS, יש לה 7 כריות אוויר (ניתן לבטל כרית אוויר לנוסע), בקרת יציבות אלקטרונית, איזופיקס, חיישני לחץ אוויר בגלגלים וזמזם התראה לחגורות בטיחות. עוד מותקנות במכונית מערכת התראה לשמירת מרחק (כולל בלימה אוטומטית) ומערכת התראה על סטייה מנתיב (כולל היגוי אקטיבי).

טכנולוגיה

האיוניק אולי נראית תמימה אולם מי שזוכה להכיר אותה מקרוב מבין מיד שמדובר במכונית בחזית הטכנולוגיה, החל ממערכות ההנעה והתמסורת (של מנוע הבנזין והחשמלי כאחד, כולל סוללה מתקדמת ורבת עוצמה), דרך האבזור, מערכת השמע (כולל שליטה מן ההגה), מערכת ניווט, מסך מולטימדיה 8" (אין מסכים בגב המושבים הקדמיים), עזרי חניה (חיישני התראה + מצלמת רוורס), חיישני תאורה, מחשב דרך משוכלל, כניסה והנעה ללא מפתח ועוד. מסלול הליסינג שלנו עבור יונדאי איוניק עשוי בהחלט להיות הדרך הנכונה ביותר לשדרג למכונית משפחתית מן המתקדמות ביותר.

יתרונות נוספים

היונדאי איוניק היא מכונית משפחתית מעולה המספקת חווית נסיעה נעימה מאוד וחווית נהיגה טובה לכל הדעות. לצד כל אלה צריכת הדלק שלה היא חלומית, בנהיגה רגילה ניתן להשיג בקלות צריכת דלק ממוצעת של מעל ל-20 קילומטרים לליטר. עוד יש לציין את הנסיעה החרישית בעת שימוש בהנעה החשמלית, עיצוב האצ'בק נקי, ארוך ויעיל, בקרת אקלים מפוצלת, מדף לטעינה אלחוטית, מושבים נאים ונוחים (לנהג כיוון מושב חשמלי), לוח מחוונים לנהג המאפשר תצוגות רבות ומגוונות המספקות מידע מלא על מצב הדלק, הסוללה, טעינה, בקרת שיוט, מערכת שמירה על הנתיב, מערכות הבטיחות האחרות ועוד.  תא המטען של היונדאי איוניק הוא לא רק גדול מאוד (550 ליטר) אלא שהרצפה שלו שטוחה לחלוטין.

ליסינג תפעולי לעסקים? רק אצלנו בפריים ליס!

אנו בפריים ליס עושים הכול כדי לאפשר לעסקים להציע לעובדים, בעלים וחברי הנהלה מכוניות מבוקשות בתנאים הנוחים ביותר. מסלול ליסינג תפעולי לעסקים עבור היונדאי איוניק הוא לא רק דרך מצוינת להצטייד במכונית מתקדמת אלא גם צעד נכון להתייעלות כלכלית.
הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

מפרט טכני

יצרן יונדאי
דגם IONIQ
מחיר יבואן 135,900
רמת גימור PREMIUM 1.6
סוג רכב משפחתי
שנת מודל 2017
ציון ירוק 4

תעודת זהות

דלתות 5
מס' מקומות 5
שווי שימוש רכב 1,990-3,230
ציון בטיחות במבחני ריסוק 5

מנוע וביצועים

תיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית
מס' הילוכים 6
סוג מנוע היברידי
נפח מנוע (ליטר) 1.6
סמ"ק 1580
הספק (כ"ס) 141
תאוצה 0-100 11.1
מהירות מרבית 185
צריכת דלק ממוצעת 25.6
רמת זיהום 2
נפח תא מטען 550

איבזור

מחשב דרך יש
מגביל מהירות אין
כניסת USB יש
מערכת שמע מקורית יש
בקרת שיוט יש